ING Instytucją Roku 2020

ING Bank Śląski otrzymał tytuł Instytucji Roku 2020 w sześciu kategoriach. Jednocześnie placówki ING znalazły się w gronie Najlepszych placówek bankowych w Polsce.  

ING Bank Śląski znalazł się w gronie najlepszych i otrzymał tytuł „Instytucji Roku 2020” w następujących kategoriach:

  • Najlepsza obsługa w placówce;
  • Najlepsza obsługa hipoteczna;
  • Najlepszy bank dla firm;
  • Najlepsza bankowość internetowa;
  • Najlepsza aplikacja mobilna;
  • Najlepsze biuro prasowe.

W kategorii Najlepsza obsługa w placówce oceniono jakość obsługi, zwracając szczególną uwagę na produkty, z których najczęściej korzystają klienci: konto osobiste, kredyt gotówkowy, produkty depozytowe oraz karta kredytowa. Jednocześnie 24 placówek ING Banku Śląskiego znalazło się w gronie 210 Najlepszych placówek bankowych w Polsce.

Najlepsza obsługa hipoteczna – w tej kategorii oceniano dostępność doradców hipotecznych, obsługę, sposób prezentacji oferty oraz formę i rodzaj przekazanych materiałów ze spotkania.

Wybierając najlepszy bank dla firm, zwrócono uwagę m.in. na liczbę, treść, jak i zawartość podpisywanych dokumentów potrzebnych do otwarcia konta oraz na szybkość dostarczenia karty płatniczej.

W kategorii Najlepsza bankowość internetowa oceniano funkcjonalności i przyjazność dostępu do konta przez bankowość internetową, dla 5 zróżnicowanych grup klientów. Na ocenę banku wpływała również ocena klientów, którzy oceniali przyjazność i intuicyjność interfejsu.

W kategorii Najlepsza aplikacja mobilna 5 zróżnicowanych grup klientów sprawdziło jakie operacje i dyspozycje mogą złożyć przez telefon oraz łatwość poruszania się po systemie mobilnym.

Najlepsze Biuro Prasowe oceniono pod kątem szybkiego dostępu do rzetelnych informacji, dobrej organizacji, kompetentnego zespołu, merytorycznego poziomu przekazywanych materiałów, profesjonalizmu i przejrzystości polityki informacyjnej.

 

Ranking „Instytucja Roku 2020” powstał na podstawie badania ekspertów portalu mojebankowanie.pl. Szczegółowe informacje dotyczące rankingu są dostępne na stronie www.instytucjaroku.pl oraz na YouTube.