ING wyróżniony w prestiżowym konkursie magazynu Global Finance

ING Bank Śląski otrzymał wyróżnienia w 20. edycji konkursu Best Digital Bank organizowanego przez magazyn Global Finance. Bank został uznany za najlepszy cyfrowy bank w Polsce w kategorii Best Consumer Digital Banks in CEE 2019. W konkursie Best Corporate/Institutional Digital Banks In Central and Eastern Europe 2019 bank został zwycięzcą w kategoriach Best Integrated Corporate Banking Site oraz Best Trade Finance Services.

Nagroda dla najlepszego banku cyfrowego w Polsce dla klientów indywidualnych dotyczy systemu bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz strony informacyjnej. Te rozwiązania cechuje użyteczność i intuicyjność bez względu na urządzenie z którego korzysta konsument. Wyróżniają się innowacyjnością form płatności oraz narzędziami do zarządzania finansami. Ważnymi elementami usług cyfrowych oferowanych przez bank jest bezpieczeństwo i komunikacja z klientem.

Nagrody dla bankowości korporacyjnej za rozwiązania cyfrowe dotyczyły internetowej platformy ING Business w zakresie Finansowania Handlu oraz zintegrowanych usług, funkcji i produktów dostępnych dla klientów. Serwis internetowy jest dostępny na komputerach i urządzeniach mobilnych. Wyróżnia go intuicyjność nawigacji oraz możliwość personalizacji pod kątem potrzeb klientów.

Amerykański magazyn Global Finance od ponad 30 lat publikuje artykuły oraz analizy na temat rynku finansowego na świecie. Nagrody przyznawane przez Global Finance są wyrazem uznania za strategię, obsługę klientów cyfrowych, rozwój nowych technologii i sukces w pozyskiwaniu klientów do korzystania z cyfrowej oferty banku. To także docenienie produktów i wymiernych korzyści uzyskanych dzięki digitalizacji. Nagroda to wyróżnienie dla banków za oferowanie klientom innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Zwycięzców w tym konkursie wybierają eksperci z zakresu konsultingu, technologii oraz redakcja magazynu Global Finance.

ingbank.pl