Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta ze zwrotem kosztów za paliwo

Zapowiadana w grudniu zeszłego roku karta kredytowa BP – zasilana najlepszymi rozwiązaniami Citi Handlowy – jest od dzisiaj dostępna dla klientów. Karta bez opłaty rocznej i ze zwrotem kosztów to jedyna taka oferta na rynku, efekt współpracy banku i BP na wielu płaszczyznach.

– Jesteśmy dumni, że wieloletnia współpraca BP i Citi Handlowy przynosi efekty w postaci rozwiązań dopracowanych pod kątem potrzeb klientów. Doświadczenie Citi Handlowy, lidera rynku kart kredytowych, umożliwiło przygotowanie oferty, która pozwoli klientom łatwo i wygodnie realizować ich plany – mówi Katarzyna Przybyła, dyrektor Pionu Niezabezpieczonych Produktów Kredytowych w Citi Handlowy.

Karta kredytowa Citibank-BP (RRSO: 10,47%) zapewni jej posiadaczom wiele benefitów:

  • brak opłaty rocznej
  • zwrot wydatków – w ramach oferty promocyjnej klienci zyskają nawet 240 zł rocznie
  • dostęp do sezonowych ofert specjalnych na stacjach BP
  • bezpłatny pakiet usług-powiadomień CitiAlerts oraz do 56 dni bez odsetek
  • rabaty do -50% w programie Citi Specials u ponad 300 partnerów, w tym na produkty i usługi ze świata motoryzacji
  • dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty światowych gwiazd w Polsce, takich jak Sting, Gun’s’Roses czy Beyonce
  • 10% rabatu w ponad 150 restauracjach w Polsce

Karta będzie także służyć jako identyfikator programu PAYBACK – klienci nie będą musieli nosić dwóch kart i dzięki temu będą mogli wygodnie zbierać punkty i wymieniać je na nagrody, vouchery i niespodzianki w programie.

– Współpraca z Citi Handlowy jest częścią strategii BP oferowania klientom innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym w wygodny sposób mogą korzystać z programu korzyści oraz usług rozszerzających podstawową ofertę spółki. Nowa karta to kontynuacja partnerskiej współpracy BP i Citi Handlowy. Wcześniej spółki wydawały wspólnie kartę BP Payback – mówi Małgorzata Bogacz, Dyrektor Marketingu w BP Europa SE, Oddział w Polsce.

– Cieszymy się, że znakomita współpraca Citi Handlowy i BP przekłada się na rozwój obydwu biznesów. Wdrożenie nowej karty to świetna zapowiedź całego 2020 roku, roku, w którym bank celebruje 150 lat swojej działalności i wspierania postępu w Polsce – mówi Jacek Czerniak, dyrektor Klientów Globalnych w Citi Handlowym.

Citi Handlowy od 150 lat nieprzerwanie wspiera ambicje oraz plany klientów i dostarcza rozwiązań finansowych do realizacji ich pasji. To najstarszy bank w Polsce z tak długą nieprzerwaną historią działalności. Od wprowadzenia na polski rynek w 1997 powszechnie dostępnej karty kredytowej pozostaje liderem rozwiązań w tym zakresie.

Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta to oferta dla nowych klientów ważna do 31.08.2020 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Więcej informacji o ofercie jest dostępnych pod linkiem.