Magiczna pożyczka od Alior Banku. Jak wygląda oferta?

Święta mogą stać się jeszcze bardziej magiczne, dzięki dodatkowej gotówce. W ofercie Alior Banku znalazła się Magiczna pożyczka, dostępna bez prowizji i zaświadczeń.

Magiczna pożyczka to oferta dla osób, potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki, która może przydać się np. na świąteczne zakupy czy ferie zimowe. Klienci mogą skorzystać z finansowania w kwocie do 4600 zł
i przeznaczyć je na dowolny cel.

Co ważne, klienci decydujący się na Magiczną pożyczkę nie tylko nie zapłacą prowizji, ale będą mogli również cieszyć się gwarancją stałego oprocentowania w wysokości 7% (RRSO 7,23%), które nie zmieni się przez cały okres kredytowania. Nie trzeba spieszyć się z szybkim oddaniem pożyczonych pieniędzy – spłatę zobowiązania można rozłożyć nawet na dwa lata.

Oferta jest dostępna wyłącznie online. Klient, aby zawnioskować o produkt musi wypełnić specjalny formularz, dostępny po kliknięciu w reklamę pożyczki lub bezpośrednio na stronie internetowej Alior Banku. Ponadto, nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń, dzięki czemu proces jest szybki i komfortowy. Klient od początku do końca sam wypełnia wniosek.

Agencja Informacyjna Newseria