Nowa promocja Alior Banku – połączenie konta i nieoprocentowanej pożyczki dla aktywnych

Najnowsza oferta zachęcająca do korzystania z usług banku daje podwójne korzyści i skierowana jest do obecnych i nowych klientów. Aktywnie użytkując Konto Jakże Osobiste, klient nie płaci za prowadzenie rachunku i może otrzymać pożyczkę bez oprocentowania w kwocie nawet do 20 tysięcy zł. Akcja potrwa do końca tego roku.

Promocja Alior Banku docenia klientów, którzy aktywnie korzystają z usług bankowych. Tzn. jeśli raz w miesiącu na rachunek wpłynie jednorazowo przynajmniej 1500 zł oraz zostaną wykonane kartą transakcje bezgotówkowe łącznie na min. 300 zł. Posiadacze konta spełniający te warunki mogą skorzystać z nieoprocentowanej pożyczki do 20 tysięcy zł, przy okresie kredytowania od 4 do 24 miesięcy. RRSO wynosi 9,9%.

W celu skorzystania z pożyczki, właściciele konta i karty debetowej muszą złożyć wniosek w oddziale banku, placówce partnerskiej, przez telefon lub przez internet. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, uzależnionej od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej, klienci będą mogli zawrzeć umowę i otrzymać pożyczkę 0 proc. Promocja obowiązuje do 31.12.2019 r.

Pierwsze trzy raty wspomnianej pożyczki są zawsze nieoprocentowane. Sytuacja ta nie zmieni się, jeśli spełnione będą wymienione wyżej warunki dotyczące określonej kwoty wpływów i płatności kartą. W przeciwnym wypadku, każda kolejna rata naliczana będzie z oprocentowaniem podwyższonym do 9,9 proc. Korzyści z Konta Jakże Osobistego

Konto Jakże Osobiste dostosowuje się do oczekiwań klienta. Standardowo Alior Bank oferuje 0 zł za prowadzenie rachunku, jeżeli właściciel nie ukończył 26 r.ż. lub zapewni miesięcznie jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości minimum 1500 zł. Jednocześnie klient może liczyć na brak opłat za kartę, jeśli wykona transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł na miesiąc oraz na darmowe przelewy internetowe w kraju. Dodatkowo dostępna jest pula korzyści, z których dwie wybrane są darmowe, a każdą następną może aktywować za 3,50 zł/mies. Można je zmieniać w dowolnym momencie poprzez bankowość internetową i aplikację mobilną, a także w placówce Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste połączone z nieoprocentowaną pożyczką promuje kampania marketingowa pod hasłem „Doceniamy Twoją aktywność na koncie”. Motywem przewodnim jest kosmos, a „galaktyka korzyści” oferowana przez Alior Bank ma zachęcić zarówno dotychczasowych, jak i nowych klientów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji można znaleźć na https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka.html

aliorbank.pl