Nowe konto w ofercie BZ WBK

Bank Zachodni WBK uprościł swoją ofertę rachunków osobistych i w dniu dzisiejszym wprowadził nowe Konto Jakie Chcę. Do konta wydawana będzie Karta Dopasowana. Samo prowadzenie rachunku jest darmowe, ale za kartę trzeba będzie zapłacić lub spełnić dodatkowe wymagania. Dla klientów przygotowane będą 3 możliwości:
– stała opłata za kartę w wysokości 3 zł/m-cBank Zachodni WBK uprościł swoją ofertę rachunków osobistych i w dniu dzisiejszym wprowadził nowe Konto Jakie Chcę. Do konta wydawana będzie Karta Dopasowana. Samo prowadzenie rachunku jest darmowe, ale za kartę trzeba będzie zapłacić lub spełnić dodatkowe wymagania. Dla klientów przygotowane będą 3 możliwości:
– stała opłata za kartę w wysokości 3 zł/m-c
– opłata za kartę 5 zł/m-c z możliwością jej zniesienia przy dokonaniu min. 5 transakcji kartą
– opłata za kartę 5 zł/m-c z możliwością jej zniesienia przy dokonaniu transakcji kartą na kwotę min. 500 zł
Ponadto klienci o wieku nieprzekraczającym 26 lat będą mogli za darmo wypłacać gotówkę z bankomatów w całym kraju. Pozostali zapłacą 5 zł prowizji za pobranie gotówki z bankomatu innego niż BZWBK24 lub za stałą opłatą 7 zł miesięcznie wypłaty będą darmowe ze wszystkich bankomatów. Nie będzie również opłat za kody SMS. Klienci, którzy posiadają inne konta w BZ WBK będą mogli bez dodatkowych opłat zamienić je na Konto Jakie Chcę.