Oferta Wonga dostępna na Bancovo.pl

Wonga jest już dziesiątym partnerem biznesowym kredytowej platformy Bancovo.

Platforma Bancovo działa od marca 2018 r. Do tej pory oferowała kredyty i pożyczki dziewięciu podmiotów – zarówno banków, jak i firm pożyczkowych. Teraz do tego grona dołącza Wonga Polska, która tym samym otwiera nowy kanał dotarcia do klientów.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię, która zakłada oferowanie coraz większych kwot pożyczek w cenach porównywalnych do bankowych i stałe poszerzanie grona klientów. Współpraca z Bancovo to szansa na dotarcie z naszą ofertą do osób, które dotąd nie trafiły bezpośrednio do Wonga, a chcą uzyskać finansowanie przez Internet, bezpiecznie i szybciej niż w banku – mówi Sylwia Drejer-Cichucka, członek zarządu Wonga Polska. – Będziemy rozbudowywać kanały dystrybucji naszych produktów. Bancovo jest pierwszą tego typu platformą, z którą współpracujemy.

Platforma Bancovo oferuje łatwy dostęp do szerokiej oferty kredytów bankowych i pożyczek wielu firm dostępnych na polskim rynku, zgromadzonych w jednym miejscu. Proponuje realne, spersonalizowane oferty, a sam proces zaciągania kredytu odbywa się online. Oferty klient widzi już po jednej minucie od złożenia wniosku, a pieniądze może otrzymać nawet w 15 minut. Umowa zawierana jest przez Internet z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Jesteśmy przekonani, że nasi klienci pozytywnie odbiorą dostępność oferty Wonga na Bancovo. To istotny gracz na polskim rynku finansowym online, dlatego nawiązanie współpracy bardzo nas cieszy – komentuje Marcin Mikołajczak, członek zarządu w Bancovo. – Doceniamy fakt, że jesteśmy pierwszym pośrednikiem, z którym Wonga weszła w taką relację – dodaje.

Wonga koncentruje się na sprzedaży online pożyczek ratalnych, które już dziś stanowią ponad  90 proc. jej portfela. Firma sukcesywnie zwiększa maksymalną kwotę pożyczki i okres oferowanego finansowania – w 2018 r. firma wydłużyła je do odpowiednio 20 tys. zł i do 60 miesięcy.