Pożyczki gotówkowe bez prowizji w ING

NG Bank Śląski proponuje klientom indywidualnym pożyczki gotówkowe, na specjalnych warunkach cenowych. Oferta jest dostępna od 24 lutego do 31 marca br.

W ofercie czasowej bank proponuje pożyczki gotówkowe bez prowizji i z oprocentowaniem 8,49% (w wariancie z ubezpieczeniem 7,49%). Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy zawnioskują o pożyczkę w kwocie powyżej 15 tys. zł do 100 tys. zł. Oferta skierowana jest do obecnych i nowych klientów banku.

Pożyczki są dostępne w każdym kanale, w tym również całkowicie online, na smartfonie, w aplikacji Moje ING mobile.

Więcej o ofercie na: https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki

Chcemy, aby nasze rozwiązania ułatwiały codzienne zarządzanie domowymi finansami. Proponujemy klientom pożyczki w kwocie powyżej 15 tys. zł, aby mogli zrealizować te większe plany. Prosty i szybki proces pożyczkowy, to również ogromna oszczędność czasu i wygoda bez potrzeby dostarczania do banku różnych dokumentów i zaświadczeń o dochodach – powiedział Andrzej Sowa, dyrektor Centrum Agile Kredyty i Ubezpieczenia w ING Banku Śląskim.

Bank umożliwia uzyskanie pożyczki w oparciu o historię kont z innych banków, które klient dodał do Mojego ING. Klient nie musi dostarczać do banku dokumentów potwierdzających dochody, ponieważ są one weryfikowane na podstawie historii rachunku z innego banku.

Więcej o dodawaniu kont i kart z innych banków do Mojego ING na:

https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/open-banking/dodaj-konto-z-innego-banku-do-mojego-ing