„Wyślij raty na wakacje”– oferta specjalna na pojazdy w ING Lease

W promocyjnej ofercie ING Lease „Wyślij raty na wakacje” spłata dwóch pierwszych rat leasingu jest odroczona o dwa miesiące, a klient nie ponosi opłaty w postaci odsetek za dwa miesiące użytkowania.

Oferta specjalna „Wyślij raty na wakacje” w ramach uproszczonego Programu ING Auto i ING EKO została przygotowana zarówno dla nowych, jak i używanych pojazdów:

  • osobowych i dostawczych o ładowności do 3,5 t, w tym elektrycznych i hybrydowych;
  • motocykli i skuterów w tym, elektrycznych i hybrydowych.

Oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy w okresie trwania oferty specjalnej zawnioskują o zawarcie umowy leasingu operacyjnego na finansowanie pojazdów objętych ofertą. Oferta „Wyślij raty na wakacje” obowiązuje do 31 sierpnia br.

 

Program ING Auto skierowany jest do firm zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedsiębiorcy od razu po założeniu firmy, w krótkim czasie i przy minimum formalności, mogą uzyskać finansowanie samochodu. Wystarczy złożyć wniosek leasingowy z fakturą proforma, zawierającą specyfikację wybranego samochodu. Decyzja podejmowana jest do 24 godzin. Finansowanie udzielane jest na podstawie oświadczenia klienta oraz dokumentów rejestrowych firmy, bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych. Każdy klient może dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej.

Subprogram ING EKO obejmuje elektryczne i hybrydowe samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t oraz elektryczne motocykle i skutery, w którym klienci nie ponoszą kosztów rejestracji.
Program dostępny jest w każdym oddziale ING Banku Śląskiego oraz ING Lease (Polska).

Źródło: ING