Zdalnie nawet do 150 tys. zł – Alior Bank ze specjalną ofertą pożyczki gotówkowej dla nowych klientów

Alior Bank ruszył z limitowaną ofertą 1.000 pożyczek gotówkowych dla nowych klientów indywidualnych. Bank nie pobiera prowizji, a przy tym proponuje wysoką kwotę finansowania – nawet do 150 000 zł. Produkt dostępny jest do końca tego roku lub do wyczerpaniu ww. puli.

Alior Bank proponuje nowym klientom atrakcyjną pożyczkę gotówkową, w ramach której mogą oni zawnioskować o kwotę nawet do 150 000 zł na okres do 4 lat. Oprocentowanie stałe w przypadku tej pożyczki wynosi 6,99%, natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 7,22%. Bank nie pobiera prowizji (0%).

Każdy klient może samodzielnie wybrać sposób, w jaki skorzysta z oferty. Pożyczkę gotówkową może wziąć zdalnie lub w dowolnym oddziale czy placówce partnerskiej banku. Osoby, które zdecydują się na formę online, zostaną poproszone o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego na stronie Alior Banku. Następnie z zainteresowanymi skontaktuje się pracownik banku. Po zaakceptowaniu warunków i zawarciu umowy pieniądze zostaną przelane na wskazane przez klienta konto.

Zbliżające się święta oraz koniec roku to czas, kiedy Polacy mogą planować dodatkowe, większe wydatki. Z myślą o osobach, które będę potrzebowały w tym okresie dodatkowego wsparcia finansowego, przygotowaliśmy specjalną ofertę limitowanej pożyczki gotówkowej. Nowi klienci mogą z niej skorzystać bez konieczności wizyty w oddziale. To nie tylko duża oszczędność czasu, ale także wygoda i bezpieczeństwo – mówi Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są na stronie Alior Banku