Getin Bank z najlepszą ofertą kredytu gotówkowego według Comperia.pl

Oferta Getin Banku uplasowała się na pierwszym miejscu styczniowego zestawienia kredytów gotówkowych wg porównywarki finansowej comperia.pl. Twórcy rankingu przeanalizowali oferty do kwoty 10 000 zł, a Getin Bank wyróżnili za najkorzystniejsze RRSO.

Nowa oferta Kredytu Gotówkowego z prowizją 0 proc. i oprocentowaniem 7,99 proc. skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych Klientów, którzy w ostatnim roku nie posiadali żadnego produktu kredytowego w Getin Noble Banku oraz uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, zlecenia/o dzieło. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie lub założenie Konta Proste Zasady z miesięcznym wpływem co najmniej 1 tys. zł i wykonanie minimum jednej transakcji kartą wydaną do konta lub BLIK w miesiącu oraz wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych (w tym na SMS, e-mail i telefon). Bank oferuje kredyt nawet do 200 tys. zł na okres kredytowania aż do 10 lat, a gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel.

Wybierając Kredyt Gotówkowy oferowany przez Getin Bank na przykładową kwotę 10 000 zł ze spłatą na 24 raty miesięczne, RRSO jest na poziomie 8,29%, rata wynosi 452,23 zł i tym samym całkowita kwota do zapłaty równa jest jedynie 10 853,46 zł. To zdecydowanie najkorzystniejszy wybór wśród ofert dostępnych na rynku w styczniu br.

Obecna oferta Kredytu Gotówkowego dostępna jest do odwołania.